בלוג

חגורת גב

נתחיל מהסוף, ונספר לכם למי מתאימה חגורת גב. לכל מי שעוסק בפעילות ספורטיבית בכלל ולמי מכם שעיקר הפעילות הספורטיבית שלו היא בהרמת משקולות, חגורת גב היא האביזר הראשון אתו אתם צרכים להצטייד לפני שאתם מתחילים את הפעילות שלכם בחדר הכושר. ולמה דווקא השימוש חשוב עם חגורת גב בעת פעילות ספורטיבית ובמיוחד למי שמרים משקולות? חגורת גב הינה חגורה שמלבד זאת שהיא תומכת בגב התחתון שלכם היא מונעת מכם לבצע תנועות שעלולות להיות מסוכנות עבור עמוד השדרה שלכם, זאת על ידי הגבלת התנועה עם חגורת גב. לא רק ספורטאים נהנים מתמיכה עם חגורת גב. גם אנשים אשר סובלים מיציבה לא נכונה וזקוקים לתיקון היציבה, ייהנו מתמיכה עם חגורת גב.

איך בחורים חגורת גב?

קיימות בשוק מגוון של חגורות גב, שמבטיחות לסייע לכם בשמירת הגב התחתון שלכם במיוחד בעת שאתם מבצעים פעילות ספורטיבית או כל פעילות מאסיבית, ואף אם אתם מבקשים הקלה על הכאבים הנובעים אצלכם מיציבה לא נכונה. הינה כמה טיפים חשובים כיצד לבחור את חגורת הגב האולטימטיבית שלכם:

  • אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית ובמיוחד אם אתם מרימים משקולות, לפני שאתם רוכשים חגורת גב, הצעד הנכון לעשות לפני הקניה הוא להתייעץ עם המומחים בדבר  על חגורת גב מומלצת על ידי מאמן חדר הכושר שלכם או על ידי אתר ייעודי למכירת ביגוד וציוד לספורטאים כדוגמת אתר בודי מאניה. חשוב שתשתפו את הצוות המקצועי בפעילות הספורטיבית בה אתם עוסקים, זאת משום שחגורת גב עוזרת לכם לעצב נכון את הרירים עליהם אתם מתאמנים ולמעשה לוות נכון את פעילות השרירים שלכם
  • חשוב שתבדקו לפני הקנייה כי חגורת גב אותה אתם מעוניינים לרכוש לא לוחצת לכם על כל האיברים הפנימיים כמו חלל הבטן או גורמת לכם לקשיי נשימה. חגורה שגורמת לכם ללחצים כאלו, עלולה לפגוע בתפקוד מחזור הדם ופעילות הלב
  • בדרך כלל את חגורת גב מעולה לשימוש עד לשעתיים רצופות ביום פעילות בין היא בחדר הכושר או כל פעילות לשיפור היציבה

סיכום דבר   

בכדי לרכוש חגורת גב שתשמש אתכם נאמנה לחדר הכושר ולכל פעילות של יציבה נכונה או הרמת משקולות, אתם חייבים להרגיש כי חגורת גב אותה אתם מעוניינים לרכוש תעניק לכם תחושת ביטחון בעת השימוש שלכם אתה. חגורת גב מעצם היותה אביזר שעוזר לכם לשמור על עמוד השדרה שלכם והגב התחתון, יודעת כיצד לווסת את פעילות  התרגול שלכם כך שלא תוכלו לבצע תרגילים העלולים לסכן את בריאות הגב שלכם. לשם כך אתם צריכים להתייעץ גם צוות מקצועי כמו מאמן כושר או להיכנס לאתר כמו בודי מאניה המציע לכם מגוון רחב של ביגוד ואביזרים איכותיים לכל העוסקים בפעילות ספורטיבית. כנסו לאתר וצרו קשר עם הצוות שישמח לסייע לכם בבחירה הנכונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *