חברת BioTechUSA החלה את דרכה בשנת 1993 תחת השם JLM Power Line. באותה עת היא הייתה עסק משפחתי קטן, שהפיץ ציוד כושר בהונגריה, אך לאחר זמן מה, מתוך ההבנה שיש הזדמנויות גדולות בעולם הכושר והתזונה לספורטאים, ובעיקר בתחום תוספי התזונה לספורטאים, העסק המשפחתי הקטן הפך לחברה מובילה בתחום.

כיום BioTechUSA היא אחת היצרניות והמפיצות הגדולות באירופה בכל הנוגע לתוספי מזון ומזון פונקציונלי.

ב-BioTechUSA  מונחים מתוך האמונה, שהעושר הגדול ביותר הוא בריאות, ולכן חותרים לעזור לאנשים בכל רחבי העולם לחיות חיים בריאים ומלאים. המוצרים שהחברה מייצרת ומשווקת נועדו לסייע לספורטאים ומתאמנים להגיע ליעדי הכושר שהציבו לעצמם בצורה בטוחה ויעילה, תוך תמיכה עם פתרונות מותאמים אישית, עצות מקצועיות ותוספי מזון איכותיים.

ל-BioTechUSA  נוכחות גלובלית בכמעט 70 מדינות עם 130 חנויות בכל רחבי העולם. המותג צמח באופן דינמי בתחום תוספי הספורט. פרט לכך, החברה מספקת גם ייעוץ ללקוחות, ומייצגת כמה מסלבריטאי הספורט המפורסמים.

בין הספורטאים שמייצגת חברת BioTechUSA נמנים יותר מ- 70 מקצוענים וחובבים, שמעניקים השראה למספר רב של אנשים ברחבי העולם לחיות חיים בריאים ומלאים יותר באמצעות דוגמה אישית. 

3 הספורטאים המובילים שמיוצגים על ידי חברת BioTechUSA הם מאמן הכושר דייגו סצ’י, אושיית הספורט והכושר סטפני דייוויס ומפתח הגוף ulisses. ספורטאים נוספים כוללים את ססקיה קאקוצ’ מסלובקיה, דריה ליס מפולין, קטרין קיסנר מגרמניה, אנדריי סקורומני מרוסיה, מרקו קוסטה מפורטוגל ועוד.

אך הדבר החשוב ביותר עבור כל מותג תוספים הוא איכות המרכיבים שלו. BioTechUSA, בהשוואה למותגים אלטרנטיביים אחרים, התגלתה כאיכותית בהרבה, עם מבחר נאה של חומרי גלם והכנה באתר הייצור שלה בסביבה מבוקרת. המותג אינו תומך באף מוצר אסור בתוספים שלו ועומד בתקני הבטיחות הבינלאומיים של הרשות האירופית לבטיחות מזון.

בנוסף, 22 מוצרים של BioTechUSA מהווים חלק מה- Cologne List, יוזמה שנועדה למנוע את השימוש בסמים בעולם האימון, הכושר והספורט, ומפרטת תוספי תזונה (DS) ותזונת ספורט עם סיכון מינימלי לסמים. Cologne List מציעה לספורטאים הגנה והתמצאות בשוק לא שקוף עם אלפי מוצרים שאינם מבוקרים. המותג BioTechUSA זכה לניקוד גבוה באיכות הכללית של המוצרים שהוא מציע.

מגוון המוצרים המוצע על ידי  BioTechUSA

כלקוחות, אתם תמיד מחפשים מגוון אפשרויות בכל מותג, ומעוניינים במוצר המתאים לצרכים האישיים שלכם. להלן  סקירה כללית של מגוון המוצרים שמציע המותג.

BioTechUSA מציעה מגוון מוצרים החל משייק חלבון ועד ויטמינים לתכולה תזונתית. נכון לעכשיו, למותג יש אוסף ענק של יותר מ-600 מוצרים המציע משהו לכל ספורטאי ומתאמן מכל תחום בעולם הכושר והספורט.

המותג מספק פורמולות לקדם אימון, אבקות חלבון, מוצרים לבניית כושר גופני, תוספי תזונה וויטמינים המכילים חומרים פעילים, כל אלו עוברים שיפורים ושדרוגים באופן מתמיד על ידי המותג בעזרת משוב מהלקוחות.

למותג BioTechUSA יש מגוון רחב מאוד של תוספי מזון תחת קטגוריות שונות, כגון עלית, חלבונים פרימיום, גיינרים, פחמימות זמינות ועוד. כמו כן, המותג מספק ללקוחותיו מוצרים אלטרנטיביים ללא גלוטן, ללא לקטוז וטבעוניים יחד עם אביזרים מיוחדים וייעוץ באמצעות נציגים מיומנים לצרכים האישיים של הלקוחות.

גם בודימניה מעודדת צריכה נבונה של תוספי תזונה לספורטאים ומתאמנים. הנה 2 טיפים, שיעזרו לכם לבחור את התוספים שמתאימים לכם באופן אישי:

לפני אימון

לפני האימון, ספורטאים זקוקים להזין את גופם באנרגיה זמינה. באופן אידיאלי, זה צריך להגיע ממזון עשיר בפחמימות שקל לעיכול, ולא יגרום לבעיות מעיים במהלך האימון. תוספי מזון לספורט המשווקים ומתאימים לכך הם משקאות ספורט וג’לים. 

המפתח למציאת המוצר הטוב ביותר לתדלוק לפני פעילות גופנית – מזון או תוסף – הוא לנסות אותו באימונים. זה מאפשר לכם לראות מה יושב הכי טוב במעיים שלכם, ונותן לכם את רמת האנרגיה והריכוז הטובים ביותר לסוג האימון שלכם.

אחרי אימון

זה לא סוד שחלבון חיוני בחלון שלאחר האימון כדי למקסם את התיקון וההסתגלות של השרירים שנעשה בהם שימוש במהלך האימון. מחקרים מראים שנדרשים 20-25 גרם חלבון (ועד 40 גרם לספורטאים מבוגרים). ניתן להשיג את כמויות החלבון הללו בקלות עם אפשרויות מזון מלא. 

עם זאת, זה לא תמיד מעשי להחזיק בהישג יד מזון מלא מתאים, ובמצבים אלו אולי יש מקום לתוספי ספורט, כמו חטיף עשיר בחלבון איכותי או אבקת חלבון. קיום תוכנית גיבוי שכזו מסייעת להתחיל בהתאוששות, ובמקביל, עשוי גם לסייע באופטימיזציה של שאר התזונה היומית שלו.

תכנון הוא המפתח

עבור ספורטאים עסוקים, עדיף לאכול משהו – במיוחד בשלב ההתאוששות – מאשר לא לאכול כלום. אמנם חשוב להקפיד לא להכפיל את צרכי תזונת ההתאוששות שלכם ולא לפסול מזונות מלאים לטובת תוספי ספורט, אך השימוש בתוספי ספורט נוחים ארוזים מראש עשוי להועיל בהשגת יעדי ביצועים ותזונת ספורט.