Categories :

No products in the cart.

Search

אבקות חלבון

  /  אבקות חלבון

סל הקניות שלך

אבקות חלבון פופולריות מאוד בקרב מתאמנים, ספורטאים ואנשים עם מודעות לבריאות. כיום יש סוגים רבים של אבקות חלבון העשויות ממגוון רחב של מקורות, ומכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות, הבחירה באבקה שתספק לכל אחד את התוצאה האופטימלית עלולה להיות מבלבלת.

בודימניה מציעה מגוון של אבקות חלבון שמתאימות לקהל הרחב. אנו תמיד ממליצים לבחון את מקור אבקת החלבון כדי להתאים אותה לצרכים של כל אחד ואחת. מבולבלים? בואו נעשה לכם סדר!

מהן אבקות חלבון?

אבקות חלבון הן אבקות שמרוכזות בחלבון מן החי או מן הצומח, כמו מוצרי חלב, ביצים, אורז, אפונה ועוד. לאבקות החלבון 3 צורות נפוצות:

 1. תרכיזי חלבון – מיוצרים על ידי הפקת חלבון ממזון מלא באמצעות חום וחומצה או אנזימים. תרכיזים מספקים בדרך כלל 60-80% חלבון, כאשר ה- 20-40% הנותרים מורכבים משומנים ופחמימות.
 2. מבודדים חלבוניים – תהליך סינון נוסף מסיר יותר שומן ופחמימות ומרכז עוד יותר את החלבון. אבקות בידוד חלבון מכילות כ- 90-95% חלבון.
 3. הידרוליזטים של חלבונים – מיוצרים על ידי חימום נוסף של חומצה או אנזימים, המפרקים את הקשרים שבין חומצות האמינו. ההידרוליזטים נספגים מהר יותר בגוף ובשרירים. וככל הנראה, בשל כך הם מעלים את רמות האינסולין יותר בהשוואה לאבקות חלבון מסוגים אחרים. אולם, הם יעילים במיוחד לשיפור צמיחת השרירים לאחר אימון.

חלק מהאבקות מועשרות בוויטמינים ומינרלים, במיוחד סידן.

מי יכול להסתייע באבקות חלבון?

מי שצורך די חלבון איכותי במסגרת התזונה שלו לא זקוק בהכרח לאבקות חלבון. אולם, ספורטאים ואנשים המרימים משקולות באופן קבוע עשויים לגלות שנטילת אבקת חלבון מסייעת למקסם את העלייה במסת השריר ואובדן מסת השומן.

אבקות חלבון יכולות גם לסייע לאנשים שנאבקים לספק את צרכי החלבון עם מזון בלבד, כמו אנשים חולים, מבוגרים וחלק מהצמחונים והטבעונים .

למעשה, כל מי שזקוק להגדלת מסת השריר, לשיפור הרכב הגוף הכללי או להשלים את צורכי החלבון של הגוף יכול למצוא באבקות החלבון תועלת רבה.

חלבון מי גבינה – הבחירה הקלסית לשיקום ובנייה של השריר

חלבון מי גבינה מכיל רמות גבוהות של חומצות אמינו מסועפות (BCAAs) ומתעכל במהירות. לכן הוא יעיל ביצירת שרירים חדשים ומסייע להתאוששות השרירים לאחר אימון.

חלבון מי גבינה עשוי לסייע גם באיזון לחץ דם ורמות הסוכר בדם, הסדרת פעילות המעיים ובריאות הלב, הפחתת דלקת ומתח חמצוני וניהול משקל.

בדרך כלל הוא בטוח למרבית האנשים.

ההמלצה של בודימניה

נסו את אבקת החלבון 100% PURE WHEY שמגיעה ב- 11 טעמים לבחירה ונקייה לחלוטין מגלוטן, אספרטיים, שומן דקל וחומרים משמרים.

רוצים תוספת חומצות אמינו? אבקת חלבון ISO WHEY ZERO תיתן לכם מענה נפלא. ללא תוספת סוכר עם 13 טעמים לבחירה היא נספגת במהירות ונקייה גם מלקטוז.

חלבון קזאין – לבנייה הדרגתית של מסת השריר ואיבוד מסת שומן

גם הקזאין הוא חלבון שמצוי בחלב, אך הוא מתעכל ונספג לאט יותר, ולכן יכול להתאים גם למי שזקוק להשלמה תזונתית. הוא חושף בהדרגה את השרירים לרמות קבועות של חומצות אמינו כדי להפחית את פירוק השריר ולקדם צמיחה.

חלבון קזאין עשוי לסייע באיזון לחץ דם ורמות כולסטרול, ניהול משקל, שיפור התפקוד של מערכת החיסון וצמיחת התאים.

בדרך כלל הוא בטוח למרבית האנשים.

חלבונים צמחיים מעורבים – תערובת של חלבונים על בסיס צמחי להגברת חיוניות השרירים ושיפור תפקודיהם

חלבונים על בסיס צמחי עשויים בדרך כלל מאפונה ואורז חום. הם מציעים כמות נאה של סיבים תזונתיים ומתאימים לצמחונים או לטבעונים, וכן לאנשים עם חסכים תזונתיים.

 • חלבון אפונה – מכיל רמות גבוהות של חומצות אמינו מסועפות (BCAAs) להגברת הורמוני המלאות ולחיזוק השרירים. עשוי לסייע גם באיזון לחץ הדם ולתרום לבריאות הלב. בדרך כלל הוא בטוח עבור רוב האנשים.
 • חלבון אורז חום – מכיל ספקטרום מלא של חומצות אמינו חיוניות לקידום מלאות, הרכב גוף, עלייה של מסת השריר והתאוששות. יכול לסייע גם באיזון לחץ דם ורמות הסוכר בדם, לתרום לבריאות הב, להפחית דלקות ולסייע בניהול משקל. בדרך כלל הוא בטוח עבור רוב האנשים.

ההמלצה של בודימניה

נסו את VEGAN PROTEIN, אבקת החלבון המושלמת לצמחונים וטבעונים, הנקייה  מאספרטיים, חומרים משמרים, סוכר, לקטוז, גלוטן וצבעי מאכל מלאכותיים.

HYPER MASS פתרון אופטימלי למי שזקוק גם לתוספת פחמימה.

HYPER MASS הוא גיינר, שמציע חלבון בכמות נאה יחד עם פחמימה. הערך הקלורי שלו גבוה יותר, ולן הוא מומלץ למי שמתקשה לעלות במשקל או למי שרוצה לגוון את הארוחות עם שייק איכותי וטעים שמגיע ב- 3 טעמים לבחירה.

ממריץ וטעים

עבור מי שרוצה לקבל בוסט של מרץ עם משקה בטעם קפה שמכיל כמות נאה של חלבון מומלץ לנסות את ZERO COFFEE של בודימניה – הקפה שמחזק, ממריץ ומסייע לבנות את השריר.

0
  0
  העגלה שלך
  הסל שלך ריקחזרו לחנות